Ми зареєстровані у державному реєстрі України

Саженцы Обліпиха "Крушиноподібна"

00-00000607
  • Саженцы Обліпиха "Крушиноподібна"
  • 3900 грн.

Доступні варіанти

Обліпиха Крушиноподібна

Займає проміжне положення між чагарниками і деревами. У дикому вигляді це деревоподібний чагарник зростанням від півметра до 9 м.культурний різновид – найчастіше багатостовбурне деревце висотою 3-4 м, діаметр крони якого досягає 5 м. зарості дикої обліпихи можна зустріти в багатьох частинах світу: в Східній і Західному Сибіру, в Середній Азії, на Кавказі, в Прибалтиці. Селитися вона воліє по берегах водойм.

Введення обліпихи в садову культуру-заслуга співробітників НДІ садівництва Сибіру ім. М. А. Лісавенко (м.Барнаул). За це досягнення 10 алтайських вчених були удостоєні в 1981 році премії СРСР в галузі науки і техніки. У 2003 році за роботи зі створення сортименту обліпихи 4 співробітника отримали премію від Євросоюзу. Обліпиху часто називають»джерелом вітамінів". Її плоди багаті аскорбіновою кислотою, вітамінами групи B і каротином. Крім того, в них виявлено 15 мікроелементів, у тому числі залізо, магній, марганець, бор, сірка, алюміній, кремній, титан.

Плоди обліпихи здавна широко застосовувала народна медицина, а квітки використовували як косметичний засіб. Сучасна медицина, парфумерна промисловість і косметологія також активно використовують обліпиху. Особливо цінним вважається масло обліпихи, що отримується з плодів.

Характеристики
Масса плода
Цвет плода жовтий або помаранчевий колір.
Срок созревания Середня дозрівання
Вкус плода кислувато-солодкий присмак, ніжний запах, подібно ананасу.
Возраст саженца від 1 ло 7 років
Написати відгук
    Погано           Добре
Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Copyright © 2000-2021. Всі права захищені